Newark Office

One Gateway Center, Suite 2500
Newark, NJ 07102

P: 973-624-2800
F: 973-624-0356

New York Office

100 Park Avenue, 16th Floor
New York, NY 10017

P: 516-683-0171

submit inquiry

Scott R. Malyk

Scott R. Malyk jest wspólnikiem w grupie imigracyjnej firmy Meyner and Landis. Specjalizuje się on w sprawach dotyczących korporacyjnego oraz firmowego prawa imigracyjnego. Scott współpracuje zarówno z korporacjami Fortune 500 jak też nowo powstałymi międzynarodowymi firmami. Reprezentuje on także osoby, które poszukują możliwości inwestowania w Stanach Zjednoczonych oraz osoby, które starają się o National Interest Waiver. Ponadto Adwokat Malyk reprezentuje wybitnych naukowców, osoby z branży medycznej, doradców prawnych oraz inne osoby posiadające nadzwyczajne zdolności w dziedzinie nauk, sztuki, edukacji, biznesu lub sportu, którzy pragną przyjechać do Stanów Zjednoczonych i pracować w ich dziedzinie ekspertyzy. Zajmuje się on także uzyskiwaniem tymczasowych wiz i zielonych kart dla artystów, modelek, muzyków, szefów kuchni, profesjonalnych sportowców oraz innych artystów.

Scott Malyk udziela także porad klientom w dziedzinie zgodności gromadzonych dokumentów z wymaganiami prawa imigracyjnego, między innymi zgodności H-1B dokumentów publicznie udostępnianych zainteresowanym osobom (H-1B public access file), I-9 audytów oraz elektronicznej weryfikacji (E-Verify).

Adwokat Malyk jest absolwentem Seton Hall University School of Law, gdzie był członkiem Moot Court Board. Podczas studiów Scott otrzymał nagrodę Center for Social Justice Pro Bono Service Program Award za jego pracę w biurze publicznego obrońcy (Public Defender) w Essex County Office. Niedawno został on także wybrany jako jeden z najlepszych młodych prawników w New Jersey (Top Young Lawyers in New Jersey) przez New Jersey Super Lawyers Magazine. Przed przejściem do naszej firmy, Pan Malyk pracował w znanej kancelarii w New Jersey, która specjalizuje się w reprezentacji sądowej w sprawach korporacyjnych i biznesowych. Po zakończeniu studiów Scott pracował jako praktykant w biurze sędziego Sądu Najwyższego Stanu New Jersey - Sebastian P. Lombardi.

Członek Adwokatury Stanu:

New Jersey od 2002

U.S. District Court District of New Jersey od 2002

New York od 2004

Wykształcenie:

Seton Hall University School of Law, Newark, New Jersey, 2002, Juris Doctor

Lafayette College, Easton, Pennsylvania, 1998, B.A.

Representative Cases:

Rivers v. LSC Partnership, 378 N.J. Super. 68 (App. Div. 2005)

Zaszczyty i nagrody:

Wybrany "Wschodzącą Gwiazdą" przez New Jersey Super Lawyers Magazine

Stypendysta McKelvy

Członkostwo:

Członek American Immigration Lawyers Association

Członek The Association of the Federal Bar of the State of New Jersey

Członek New Jersey Bar Association