Newark Office

One Gateway Center, Suite 2500
Newark, NJ 07102

P: 973-624-2800
F: 973-624-0356

New York Office

100 Park Avenue, 16th Floor
New York, NY 10017

P: 516-683-0171

submit inquiry

Grupa imigracyjna firmy Meyner and Landis LLP oferuje Państwu najwyższej jakości kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa imigracyjnego. Doświadczeni adwokaci jak również pozostali pracownicy kancelarii dostarczają klientom natychmiastowej pomocy prawnej. Prawnicy bezpośrednio pracują nad wszystkimi sprawami i przy pomocy e-maili i rozmów telefonicznych szybko odpowiadają na każdą prośbę o pomoc prawną.

Prawo imigracyjne wymaga osobistego kontaktu, intensywnego współdziałania i reprezentacji skoncentrowanej na każdej indywidualnej sprawie. Wiarygodność i dobra reputacja kancelarii są kluczem do sukcesu w działaniu z osobami pracującymi w administracji rządowej. Wierzymy, że nasze doświadczenie, reputacja i godni zaufania klienci są podstawą sukcesu naszej praktyki prawa imigracyjnego.

Nasza kancelaria doradzi Państwu, która klasyfikacja wizowa jest najlepsza w Państwa indiwidualnej sytuacji. Nasi prawnicy mogą także asystować firmom w formułowaniu planu zatrudnienia (krótko albo długoterminowego) dostosowanego zarówno do potrzeb pracodawcy i/lub pracownika.

Nasi prawnicy imigracyjni zajmują się sprawami National Interest Waiver oraz reprezentują obcokrajowców, których praca może leżeć w interesie Stanów Zjednoczonych. Zapewniamy wizy dla wybitnych naukowców (outstanding researchers) jak i osób posiadających nadzwyczajne zdolności (extraordinary ability), np. artystów, profesjonalnych sportowców, muzyków. Przygotowujemy także dokumenty na wizy dla opiekunek do dzieci i innych tzw. pracowników domowych (domestic workers), oraz rodzinne wizy imigracyjne dla narzeczonych obywateli amerykańskich jak i dla członków rodzin obywateli Stanów Zjednoczonych oraz legalnych rezydentów USA. Asystujemy również w przygotowywaniu aplikacji o nadanie obywatelstwa amerykańskiego dla legalnych rezydentów, którzy spełnili warunki jego uzyskania.

Prawnicy grupy imigracyjnej naszej kancelarii reprezentują klientów w sądzie imigracyjnym, Department of Homeland Security i sądach federalnych w związku ze sprawami o usunięcie ze Stanów Zjednoczych jak również apelacjami od wyroków deportacyjnych. Współpracujemy z prawnikami zajmującymi się obroną karną w celu zapewnienie należytej ochrony praw imigracyjnych osób nie posiadających obywatelstwa amerykańskiego, którzy są oskarżonymi w postępowaniach przed sądami stanowymi lub federalnymi, oraz aby zmienione zostały wyroki osób, które nie zostały dostatecznie poinformowane co do imigracyjnych konsekwencji przyznania się do winy.

Nasza Praktyka Imigracyjna
Imigracja korporacyjna
Imigracja rodzinna
Status spraw w toku
Czas, w przeciągu którego dane sprawy są rozpatrywane
Meyner and Landis LLP Newsletter
DV-2010 Loteria
Nasze sukcesy

Imigracyjne Linki:

 • AILA
 • SS Online
 • USCIS
  • Sprawdzić status sprawy w toku
  • Czas, w przeciągu którego dane sprawy są rozpatrywane
  • INFOPASS
  • Formy
 • Amerykański Departament Pracy (Department of Labor)
  • Streszczenie regulacji PERM
  • Foreign Labor Certification
 • Amerykański Departament Stanu (Department of State)
  • Visa Bulletin
  • Czas oczekiwania na wizę

Uprzejmie prosimy o uzupełnienie naszego kwestionariusza w celu uzyskania darmowej konsultacji w Państwa sprawie.

Meyner and Landis LLP z biurem w Newark, New Jersey, dostarcza Państwu imigracyjnych usług zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Imigracyjna praktyka naszej firmy prowadzona jest w zakresie narodowowym i obejmuje reprezentację wielonarodowych pracodawców należących do Fortune 500 (500 największych korporacji), oraz firm i osób indywidualnych z terenu całych Stanów Zjednoczonych.