Newark Office

One Gateway Center, Suite 2500
Newark, NJ 07102

P: 973-624-2800
F: 973-624-0356

New York Office

100 Park Avenue, 16th Floor
New York, NY 10017

P: 516-683-0171

submit inquiry

Meyner and Landis LLP została założona w 1962 przez byłego gubernatora stanu New Jersey - Robert B. Meyner. Kacelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne obejmujące praktykę cywilną i handlową w stanie NJ. Specjalizujemy się w prawie bankowym, doradztwie prawnym w tranzakcjach komercyjnych/biznesowych, reprezentacji pożyczkodawców w sprawach windykacyjnych, imigracji, cywilnym procesie sądowym, nieruchomościach i użytkowaniu gruntów oraz umowach powierniczych i spadkach.

Doświadczeni prawnicy (przeciętnie każdy adwokat posiada 15 lat praktyki w swojej specjalności) Meyner and Landis LLC reprezentują niektóre z wielkich amerykańskich korporacji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam rozwiązywać skomplikowane sprawy, których z reguły podejmują się większe niż nasza kancelarie. Zaletą naszej kancelarii jest wiedza naszych prawników oraz mniejszy koszt usług ponoszony przez naszych klientów w porównaniu z kosztem większych kancelarii.

Nasza kancelaria jest jedną z najbardziej szanowanych kancelarii w stanie New Jersey. Otrzymaliśmy najwyższy zaszczyt przyznawany przez Martindale-Hubbell Law Directory za jakość świadczonych usług, profesjonalizm, niezawodność i etyczne standardy. Nasi prawnicy dostarczają wszystkim klientom usług prawnych o najwyższej jakości z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności.